• EKSPERYMENTY

• 08.03.2019 11:40
        • Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z eksperymentów, które odbyły się w styczniu i lutym.

• ZAJĘCIA SENSORYCZNE W  "MOTYLKACH"
        • ZAJĘCIA SENSORYCZNE W "MOTYLKACH"

• 14.03.2019 21:46
        • W czwartek (7 marca) najmłodszą grupę „Motyli” odwiedziła po raz drugi mama Hani. Pani Agnieszka tym razem opowiadała dzieciom o swojej pracy oligofrenopedagoga, terapeuty integracji sensorycznej i fizjoterapeuty. Tak trudne trzy słowa, trudne zawody, ale prosty przekaz w formie zabawowej.

• DZIEŃ Z KOLOREM CZARNYM

• 14.03.2019 21:47
        •

Pomimo, iż czarny kojarzy się wielu z nas z kolorem smutnym my dołożyłyśmy wszelkich starań,  żeby w Naszym przedszkolu tego dnia zapanowała radość J już od rana grupa sówek zamieniła się w czarne, wesołe kociaki, które dokazywały bez umiaru szukając po kocich śladach przedmiotów w kolorze czarnym.

• 14.03.2019 21:48
        • Bal karnawałowy dla wielu przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas.

• POLSKIE MIASTA W BAŚNI I LEGENDZIE

• 08.03.2019 13:39
        • Dnia 6 lutego wszystkie grupy przedszkolne oraz kl. „O” pojechały do Gdyni na przedstawienie pt. „Polskie miasta w baśni i legendzie” w wykonaniu  Teatru Współczesnego w Krakowie. Polska mieści w sobie wiele miast, lecz nie wszyscy znają tajemnice które kryją.  Zwiedzanie miast przez legendy i baśnie to była niesamowita podróż w czasie, która jednocześnie uczyła jak i rozbawił.

• WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W SKLEPIE

• 08.03.2019 09:36
        • Tematem przewodnim na ten tydzień  są zakupy. Tak więc uczymy się kupować, sprzedawać, wydawać pieniądze, a także je oszczędzać. Po kilkudniowych ćwiczeniach w sali postanowiliśmy sprawdzić nasze umiejętności w tzw. realu.

• 08.03.2019 13:20
        • Jest to jeden z najpiękniejszych dni w przedszkolu. Wymaga sporo pracy i przygotowań, jednak efekt końcowy jest na wagę złota - Dzień Babci i Dziadka.

• DZIEŃ Z KOLOREM RÓŻOWYM

• 06.03.2019 19:58
        • Na 15 stycznia 2019 zaplanowaliśmy w przedszkolu dzień z kolorem różowym. Kolejny raz za inspiracje posłużyła nam piosenka Justyny Świętoń z płyty "Kolory".
           Różowy nie musi być wybuchowy, może też być ciut nostalgiczny. Piosenka jest o królewnie Róży, która odziana jest w róż od stóp, po czubek głowy. Nawet jej menu dnia jest w kolorze maliny.

• ZAJĘCIA SENSORYCZNE

• 08.03.2019 10:20
        • W czwartek (10.01.2019 r.) najmłodszą grupę „Motyli” odwiedziła mama Hani. Pani Agnieszka przyniosła dużą torbę pomocy sensorycznych, które wykorzystała podczas czytania książki pt. „O kałuży, jakiej świat nie widział”.

• POZNAJ SWÓJ KRAJ – GÓRY

• 08.03.2019 10:17
        • Dnia 08.01. 2019r. Panie wychowawczynie przygotowały autorskie zajęcia o tematyce polskich gór. Ponieważ w tym roku szkolnym  skupiamy się na poznaniu historii i geografii naszego kraju, mówiliśmy o naszych polskich szlakach.