•   WARSZTATY Z KALIGRAFII
        • WARSZTATY Z KALIGRAFII

• 06.03.2019 20:00
        • Dnia 7.11. dzieci uczestniczyły w zajęciach z kaligrafii. Warsztaty poprowadziła  Pani Agnieszka Gałęziewska, mama Oli z grupy „Sówek”.

• KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

• 06.03.2019 20:00
        • Dnia 6.11.2018r.  w naszym przedszkolu odbył się koncert pieśni z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. JANDORAN czyli Stanisław Jasiniowski,  gdyński poeta i pieśniarz zaprezentował nam piosenki patriotyczne

• TYDZIEŃ  MAŁEGO PATRIOTY (5 - 9.11.2018r.)
        • TYDZIEŃ MAŁEGO PATRIOTY (5 - 9.11.2018r.)

• 06.03.2019 20:01
        • Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem- staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium.”

Józef Piłsudski

W tym tygodniu w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, chcemy przybliżyć dzieciom co to jest patriotyzm.

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

• 06.03.2019 20:01
        • W czwartek (25 października) w naszym przedszkolu dobyło się uroczyste pasowanie najmłodszej grupy przedszkolnej na przedszkolaka. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Poraz pierwszy nasze trzylatki wystąpiły w roli aktora przed tak dużą widownią.

• KONKURS PLASTYCZNY „POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”.

• 08.03.2019 13:46
        •  Nasze przedszkole zorganizowało wewnętrzny konkurs plastyczny pod hasłem „Polskie Symbole Narodowe”. Celem konkursu było m.in. kształtowanie u  dzieci postaw patriotycznych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej i kreatywności dziecka, budzenie zainteresowania różnorodnością technik plastycznych.

• DZIEŃ POMARAŃCZOWY I DZIEŃ DYNI

• 06.03.2019 20:03
        • Dzisiaj (9 października) w naszym przedszkolu obchodziliśmy dzień z kolorem pomarańczowym. W tym dniu zarówno przedszkolaki, jak i panie nauczycielki pojawiły się w przedszkolu ubrane na pomarańczowo.

• DZIEŃ CHŁOPAKA

• 04.10.2018 13:26
        • 29.09 chłopcy w Naszym przedszkolu mieli szczególny dzień J Dziewczynki wraz z paniami odśpiewały głośne „STO LAT” oraz przygotowały laurki. Następnie z wcześniej przygotowanej maszyny losującej biedroneczki losowały dodatkowe prezenty tj. śrubokręt czy miarkę a sowy paczki ze słodkościami J Dla Naszych chłopców to był naprawdę wyjątkowy dzień.