• CZYTAMY DZIECIOM

• 17.09.2019 13:55
        •                Jak co roku, nasze przedszkole bierze udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, do udziału w której zapraszamy rodziców i różnych gości. We wrześniu naszą akcję rozpoczęła pani dyrektor – Emilia Wrońska, czytając  bajkę w grupie „Biedronek” i „Sówek”. W ziązku z tym, że przewodnim tematem tgodniowych zajęć było bezpieczeństwo, pani Emilia przeczytała bajkę pt. „Ostrożność nie zawodzi”.
        • DYNIOWE LOVE

• 17.09.2019 13:58
        •    W związku z tym, że jesień zbliża się małymi kroczkami, to już w drugim tygodniu września  nasze przedszkole zorganizowało wycieczkę, na którą pojechały  grupa 4 - latków – „Biedronek” i grupa 5 - latków –„Sówek”. Dzieciaki odwiedziły farmę dyniową – Dyniowe Love. Farma mieści się w niedalekiej odległaści od Gdańska i Pruszcza Gdańskiego, przy ulicy Zaczarowanej w Rotmance.

• SPOTKANIE Z RODZICAMI

• 03.09.2019 09:07
        • DRODZY RODZICE!
          Serdecznie zapraszamy na pierwsze zebranie, które odbędzie się dnia 10 września (wtorek) o godz. 17.00.  Krótka część ogólna dla wszystkich rodziców  odbędzie się na sali gimnastycznej w szkole, następnie udajemy sie do swoich sal w przedszkolu.

• KONCERT Z KOLORAMI

• 02.09.2019 10:19
        • Cały rok przygotowań, w każdym miesiącu dzieci rozkładały każdy kolor tęczy na czynniki pierwsze. Gotowały różowy, malowały czarnym, goniły palcem po niebie niebieski. Inspiracją do zajęć była płyta Agaty Świętoń "Kolory".
        • DZIEŃ Z KOLOREM CZERWONYM

• 04.06.2019 08:57
        • Dnia 23 maja 2019 r. w naszym przedszkolu „zaczerwieniło się”, a to dlatego, że wszystkie dzieci w tym dniu oraz panie ubrały się w czerwone ubrania. Klasa „ 0” obchodziła ten dzień nieco później – 30 maja.

• WYCIECZKA DO PARKU EWAOLUCJI

• 04.06.2019 08:46
        • Dnia 24 czerwca 2019 r. wszystkie grupy przedszkolne wybrały się na ekscytującą wycieczkę do Parku Ewolucji. Park znajduje się w miejscowości Sławutówko, 6 km od Redy. Obiekt rozmieszczony jest w otoczeniu lasu i pięknej zieleni.

• "POZNAJ SWÓJ KRAJ" - POLSCY SPORTOWCY

• 16.05.2019 10:36
        •  Dzień 14 maja 2019 r. w naszym przedszkolu był dniem poświęconym polskim wybitnym sportowcom. We wszystkich grupach zajęcia wyglądały podobnie. Na początku dzieci obejrzały krótki film, prezentujący najbardziej znanych polskich sportowców i oglądały zdjęcia z sylwetkami wybitnych sportowców. Wśród wymienianych sportowców padły takie nazwiska jak: Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Lewandowski, Robert Korzeniowski, Justyna Kowalczyk, Irena Szewińska i wiele innych.

• SPOTKANIE Z AKTORKĄ WANDĄ NEUMANN

• 16.05.2019 10:22
        •           Dnia 9 maja 2019 r. nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość - pani Wanda Neumann, aktorka z Teatru Wybrzeże. Pani Wanda w niezwykle  barwny sposób przedstawiła dzieciom wiersze Juliana Tuwima.

• TEATR KLAPA CZYLI  „ KOPEREK I KMINEK”
        • TEATR KLAPA CZYLI „ KOPEREK I KMINEK”

• 16.05.2019 10:05
        •               Dnia 7 maja 2019 r. nasze przedszkole odwiedził ulubiony  przez dzieci Teatr Klapa czyli  „Koperek i Kminek”.  Tym razem aktorzy wystawili spektakl pt. „ Pinokio”. Zapewne wszyscy znają historię Pinokia.

• 30.04.2019 08:51
        •        Dnia 25.04. obchodziliśmy w przedszkolu „Dzień Ziemi”. Nauczycielka odczytała dzieciom  list od „Przyrody”, w którym przestrzega, że Ziemi grozi wyginięcie. Drzewa i ptaki skarżą się na zatrute powietrze, ryby na wodę  skażoną odpadami,  natomiast  ludzie -  wyrzucają zbyt dużo śmieci,  wycinają drzewa, budują coraz to więcej fabryk i przetwórni, które zanieczyszczają powietrze. W tym dniu wszystkie przedszkolaki zastanawiały się, co możemy  zrobić , aby nasza planeta była czysta.