Laureaci i finaliści Konkursów Kuratoryjnych

Katarzyna Tarczyńska, klasa VIII -  laureatka Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego 2020/2021, nauczyciel przygotowujący Kamila Janik-Rogowska.

Maja Ułasik,  klasa VIII -  laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego 2020/2021, nauczyciel przygotowujący Milena Szałkowska-Klimczak.

Joachim Szczygieł, klasa VIII – laureat Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021, nauczyciel przygotowujący Damian Szczygieł.

Maja Ułasik, klasa VIII - laureatka Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021, nauczyciel przygotowujący Damian Szczygieł.

Adam Gałęziewski, klasa VII a -  laureat Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021, nauczyciel przygotowujący Damian Szczygieł.

Bartosz Brygiert, klasa VI  - finalista Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego 2020/2021, nauczyciel przygotowujący Kamila Kalańska.

Mikołaj Gic, klasa VI – finalista Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021, nauczyciel przygotowujący Damian Szczygieł.

Sukces Igora w Kartingu Halowym

uczeń klasy 7b, Igor Stępka, zajął III miejsce w Grand Prix Polski Juniorów w Kartingu Halowym

• III WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO DLA KLAS VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ „ENGLISH &DEUTSCH

Katarzyna Tarczyńska – tytuł finalisty
              Patrycja Trzoska – tytuł finalisty
              Sonia Garbowska – tytuł finalisty
              Oskar Treder  – tytuł finalisty

Opieka: Elwira Wójcik,

Kamila Janik-Rogowska

Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Bojanie

I miejsce  Małgorzata Matuszewska

Klasa II-III

II miejsce Iga Banasińska

Klasy IV-VI

I miejsce Mateusz Kamiński

Klasy VII-VIII

II miejsce  Adam Gałęziewski

opieka: Kamila Janik-Rogowska, Kamila Kalańska, Katarzyna Opalińska

• Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

III miejsce  - Iga Biedroń

III miejsce -  Mateusz Kamiński

opieka: K. Kalańska

XII Pomorskim Konkursie Poetyckim „Niektórzy lubią poezję…”

Weronika Bużan (kl. IV) oraz Malwina Szymczyk (kl. VIII)  zdobyły wyróżnienia

Opiekun: Magdalena Sykut

• Wyniki Ogólnopolskiego Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2020/2021 - patronat Kuratorium Oświaty

Aleksandra Czkuj, kl. II – laureatka X edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2020/2021 „Spotkacie nowych przyjaciół” dla uczniów klas II-III

Julia Dawidek, kl.VI - finalistka XII edycji WMC „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” dla uczniów klas IV-VI

Rosinke Weronika, kl. VIII – wyróżnienie w X edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego  2020/2021 „W LUSTRZE KSIĄŻKI dla klas VII-VIII”

opiekun: Lucyna Reiter-Szczygieł, Agnieszka Dawidowska

• IX WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY „Baśnie i legendy kaszubskie” - patronat Kuratorium Oświaty

Tymoteusz Szczygieł

wyróżnienie

Dominika Weiland

opiekun: Lucyna Reiter-Szczygieł

• Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

Czkuj Aleksandra - bardzo dobry

Gic Mikołaj - bardzo dobry

Gałęziewski Adam - bardzo dobry

Dawidek Mateusz - wyróżniony

Gic Michał - wyróżniony

Murawska Marta - wyróżniona

Kamiński Mateusz - wyróżniony

• IX Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Baśnie i legendy kaszubskie" - patronat Kuratorium Oświaty

Katarzyna Tarczyńska

opiekun: Lucyna Reiter-Szczygieł

• OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Mateusz Kamiński –laureat (192 pkt.)

Bartosz Brygiert- wyróżniony (182 pkt.)

opieka: K. Kalańska,

Kamila Janik-Rogowska,

Katarzyna Opalińska

• Konkurs organizowany przez Uniwersytet Gdański w ramach projektu "Uczelnie szkołom - o finansach NBP"