• 2018/2019

• Stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe

Komisja Stypendialna Rady Gminy Szemud na posiedzeniu w dniu  15.03.2019 r. przyznała stypendia naukowe uczniom z Gminy Szemud.

Stypendia  naukowe otrzymali również uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki w Karczemkach:

Maja Ułasik, klasa VI

Katarzyna Tarczyńska, klasa VI

Weronika Skrzypkowska, klasa III gimnazjum

Aleksandra Rybowska, klasa III gimnazjum

Jakub Lula, klasa III gimnazjum.

Stypendium za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu otrzymał Adam Zybel, klasa VII.

Uroczyste wręczenie stypendium odbyło się podczas Sesji Rady Gminy Szemud w dniu 29.03.2019 roku w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.

Wszystkim Stypendystom serdecznie gratulujemy.

Jowita Wrońska stypendystką Marszałka Województwa Pomorskiego

Dnia 15 listopada 2018 roku Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę w sprawie przyznania w roku szkolnym 2018/2019 „Stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego”. Bardzo cieszymy się, że wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Julita Wrońska z klasy VIII.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Naukowe stypendium

Rada Gminy Szemud przyznała naszym uczniom naukowe stypendia.

Komisja Kultury, Oświaty, Zdrowia i Sportu przyznając stypendia uczniom i studentom brała pod uwagę bardzo dobre wyniki w nauce oraz udział i godne reprezentowanie szkoły oraz Gminy w różnego rodzaju konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.

Stypendia z naszej szkoły otrzymali:

Maja Ułasik, klasa VI

Weronika Skrzypkowska, klasa III gim.

Michael Jarosz, klasa III gim.

Wręczenie stypendiów odbyło się 17 października 2018 roku w Gminnym  Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.