• 21.02.2020 10:05
      • „Kocham mocno Babcię, Dziadka
        To nie żarty moi mili
        Dzisiaj im życzenia składam
        By sto latek jeszcze żyli”.

Tymi słowami rozpoczynaliśmy uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się w w naszym przedszkolu 14 lutego. Na uroczystość przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków.

GALERIA
      • Na początku pani dyrektor Emilia Wrońska przywitała wszystkich gości i powiedziała jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie. Przedszkolaki z poszczególnych grup wiekowych przedstawiły specjalnie przygotowany program artystyczny (wiersze, tańce, piosenki, grę na instrumentach). Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za przybycie na tak ważną dla dzieci uroczystość!

Marta Dunaj-Kociencka