• Rodzinne Jasełka 2019

• 29.01.2020 09:36

• Czas przed Świętami był w przedszkolu pełen wrażeń. Zaczęło się od Mikołajek, następnie spędzaliśmy sporo czasu na nauce kolęd i próbach. Do czego? Do Wielkich Przedszkolnych Jasełek. W tym roku mieliśmy aspiracje rodem z Broadway'u. O pomoc poprosiliśmy zdolnych aktorów, czyli RODZICÓW. Ha, to musiało się udać!

GALERIA
      • Dzielni Rodzice uczyli się w domu, po godzinach swych ról. Nasza kadra pedagogiczna w roli reżysera nadzorowała przebieg prób, dopieszczając każdy szczegół, jak i motywując naszych Przedszkolaków, jak i Rodziców.
        Nadszedł ten dzień! Dzieci w pięknych strojach, tłumy aniołów i gromadka pasterzy. Wiarę w powodzenie naszego show zachwiały wirusy, które pomimo dobrej diety Przedszkolaków i hartowania na świeżym powietrzu atakowały kolejnych aktorów.
        Na szczęście dzięki szybkiej interwencji Rodziców nasi aktorzy pojawili się na scenie. Do dziś nie wiemy czy to zasługa zaawansowanych farmaceutyków, mocy ziół, witaminy C, a może czosnku.
        Rodzice wczuli się doskonale, nasze Dzieci odegrały role godne Oscara! Przedstawienie okazało się hitem. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie, brawo dla Przedszkolaków. Ci, którzy nie mieli odwagi stanąć na scenie zapewne będą mieli szansę za rok. Pani Dyrektor już modyfikuje scenariusz, aby jeszcze więcej aktorów mogło zaprezentować swoje talenty.
        Pomyślności w roku 2020! Zdrowego i twórczego Roku!

Dziękujemy!

Katarzyna Borkowska