• CYKL ZAJĘĆ „W UKŁADZIE SŁONECZNYM”- ZIEMIA

• 13.11.2019 09:25
      • PLANETA ZIEMIA- to kolejny niezwykle ważny temat dla naszych przedszkolaków, któremu dużą uwagę poświęciliśmy we wtorek 15.10. Dzieci zgłębiły swoją wiedzę na temat różnych ciekawostek dotyczących naszej planety, tego jak powstała, jaka jest jej budowa, kto ją zamieszkuje itp. Dużą uwagę poświęciliśmy rozmowie na temat wpływu człowieka i tego, co my, jako ludzie możemy zrobić, aby chronić nasz wspólny, piękny dom. Dzieci rozwiązywały zagadki ekologiczne, a także wykonały pracę plastyczną zgodną z tematyką dnia.

Aleksandra Menderska