• WARSZTATY PSZCZELARSKIE

• 06.11.2019 16:27
      • 14.10 grupa sówek uczestniczyła w warsztatach edukacyjnych dotyczących życia pszczół. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na ich temat między innymi jak rozpoznać pszczołę, jaka jest ich rola w środowisku naturalnym, kto rządzi w ulu, co zawdzięczamy pszczołom i dlaczego tak ważne jest, żeby je chronić.

GALERIA

• Dzieci obejrzały różnego rodzaju przedmioty związane z pszczelarstwem oraz zgłębiły swoją wiedzę na temat pracy pszczelarza. Obejrzały strój, mogły dotknąć i przymierzyć kapelusz. Urozmaiceniem zajęć była prezentacja multimedialna.

Zajęcia zakończyły się degustacją miodów. Dziękujemy serdecznie mamie Kacperka za zorganizowanie warsztatów J

Aleksandra Menderska