• SPRZĄTANIE ŚWIATA!

• 24.09.2019 09:07
      • Dwudziestego września nasze przedszkole, jak co roku, wzięło udział w międzynarodowej  akcji Sprzątanie Świata. Dzieci z każdej grupy wraz z wychowawczyniami przygotowały plakat i hasło dotyczące dbania o naszą planetę. Przedszkolaki zaopatrzone w gumowe rękawiczki i worki na śmieci wyruszyły w teren, by pokazać wszystkim, że już od najmłodszych lat można dbać o planetę Ziemię.

GALERIA
      • Podczas sprzątania rozlegał się wesoły okrzyk: „Sprzątamy świat – żyjemy więcej lat!”. Po zebraniu śmieci, zadowolone  i dumne z siebie dzieci wróciły do przedszkola. Piękne plakaty zostały umieszczone w widocznym miejscu, tak by jeszcze długo przypominały dzieciom, a nawet rodzicom jak ważne jest dbanie o nasza planetę.

Marta Dunaj - Kociencka